מי אנחנו

פטין גרופ – Fateen Group

מרכז מ.פטין הוא מרכז רכב רב תחומי וותיק הפועל בעיר עכו מאז שנת 1975, במהלכה הוקם על ידי פטין מוגרבי, תושב האזור ובעל ניסיון בן עשרות שנים בעולם הרכב על כל היבטיו. המרכז התפתח לכדי מוסד רב תחומי המופעל בידי צוות מקצועי רחב, ומעניק קשת רחבה של שירותי רכב, הן בהיבט הטכני והן בהיבט המסחרי.

החזון שלנו

החזון מאחורי הקמת מרכז מ.פטין היה ועודנו אספקה של שירותי רכב מקיפים ומקצועיים באיכות הגבוהה ביותר, באדיבות ותוך הקפדה על חוויית לקוח נעימה ומהוגנת. המרכז משמש, בין היתר, מוסך איכותי מוביל לכל סוגי הרכב, וכן מוסך מורשה יחיד בצפון לכל דגמי קיה, פיאט, ג'יפ, קרייזלר, דודג', סאנגיונג, מקסוס וסיריס. מרכז מ. פטין, אם כן, מספק את כל שירותי התיקונים והתחזוקה, החל מבדיקות ופעולות בסיסיות ועד לפתרונות ברמה הגבוהה ביותר לסוגיות מורכבות. במסגרת זו, במקום ישנו מחסן עשיר של חלקי חילוף, בו מצויים החלקים המתאימים לכל משימה. במחסן מוחזקים הן חלקים חדשים והן חלקים משומשים, לשימוש על פי העדפה וצורך.

מרכז שירות פטין גרופ – Fateen Group עכו הינו מרכז מורשה לדגמי קיה, פיאט, אבארט, ג'יפ, קרייזלר, דודג', ראם, סאניונג, איבקו ואלפא רומיאו.

חשוב לציין שמרכז הרכב מ. פטין עובד בשיתוף פעולה עם מרב חברות הביטוח בישראל, בכל הקשור בטיפול ברכב ובזכויות בעליו לאחר תאונת דרכים. אנו פועלים למען מיצוי של כל הזכויות הביטוחיות של הלקוח במקרים אלו ומקדישים לדבר את מיטב הידע והניסיון.

ביטוח AIG

מנורה מבטחים

ביטוח ישיר

הראל ביטוח

הפניקס ביטוח

כלל ביטוח

שלמה חברה לביטוח

פסגות חברה לביטוח

שומרה ביטוח

הכשרה חברה לביטוח

איילון ביטוח

יש לך שאלה? השאר פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם!